مشارکت آسیاتک در طرح ملی سرشماری نفوس و مسکن سال 1395نقد و بررسی محصول

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، با توجه به فراهم شدن امکان ثبت نام اینترنتی مردم عزیز کشورمان در سرشماری  نفوس و مسکن سال 1395، این شرکت جهت مشارکت دراین طرح ملی و حضور فعال در گسترش فعالیتهای دولت الکترونیک، اقدام به ارائه شرایط ویژه برای مشترکین آسیاتک که اطلاعات خود را از تاریخ 3 الی 24 مهرماه به صورت الکترونیکی در سامانه https://www.sarshomari95.ir ثبت کنند، نموده است که به شرح زیر اعلام می گردد:
 

  •   ترافیک ورود و ثبت نام در سامانه فوق برای کلیه مشترکین آسیاتک به صورت رایگان محاسبه خواهد شد. مشترکین آسیاتکی برای بهره­مندی از ترافیک رایگان به هیچ عنوان در طی مراحل ثبت نام نباید از فیلترشکن یا نرم افزارهای تغییرIP  استفاده نمایند.
  •    پس از اتمام سرشماری و بعد از تائیدات مرکز آمار ایران درخصوص ثبت موفق اطلاعات فرم ثبت نام آنلاین، بسته ترافیک هدیه به آسیاتکی هایی که با IP آسیاتکی در بازه زمانی اعلام شده اقدام به  تکمیل اطلاعات آماری خود کرده و در سرشماری آنلاین شرکت نموده اند هدیه داده خواهد شد.
  •   در مدت زمان برگزاری سرشماری، مسابقات متنوعی برای مشترکین سرویس های آسیاتک برگزار و اطلاع رسانی می شود و به برندگان مسابقات به قید قرعه، جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد. جایزه هر مسابقه نیز در زمان برگزاری آن اعلام می گردد.

لازم به توضیح است برای استفاده از این امکان لازم است کاربران سرویس های حجمی آسیاتک گزینه "دانلود پلاس" را در پنل کاربری 1544 خود فعال نموده و پس از خاموش و روشن کردن مودم اقدام به استفاده از سرویس خود نمایند، مشترکین سرویس های نامحدود نیاز به فعالسازی گزینه دانلود پلاس ندارند.


جهت ثبت دیدگاه به حساب کاربری خود وارد یا ثبت نام کنید.